Kompletní rekonstrukce kuchyně

Kuchyňské koutky nebo rovnou celé kuchyně ve starších bytech nejsou někdy příliš šťastně řešené. Architekti, kteří je navrhovali, nepočítali s tím, že během pár let dojde k tak velkému rozmachu elektrických kuchyňských pomocníků a o myčkách nádobí, mikrovlnných troubách, presovačích a rychlovarných konvicích se jim mohlo jen zdát. Ale pokrok jde dopředu a kuchyně bez nich ztrácí svoje kouzlo. Aby v ní hospodyňka měla po ruce všechno, co jí usnadní přípravu jídla pro rodinu nebo návštěvy, bylo by vhodné udělat nové elektrické rozvody v místnosti. Ani řešení kuchyňské linky není ideální, a tak se rozhodnete pro celkovou rekonstrukci kuchyně.

Dokážou do ní vnést neotřelé nápady

Sami se do ní pouštět nebudete. Zajímalo by vás, jak jinak by kuchyňskou linku navrhl architekt a jaké prvky by v ní převládaly. Služby architektonického a kuchyňského studia nabízí v Praze společnost Rekonstrukce bytu Praha. V Brně a jeho okolí je to zase společnost Rekonstrukce bytu Brno. Jejich architekti jsou odborníci na slovo vzatí a díky jejich osobitému přístupu dokážou vykouzlit jedinečné návrhy a řešení. Vy máte představu, jaké spotřebiče byste v kuchyni chtěli mít, jaké materiály by se vám líbily a které barvy jsou vám příjemné. Podle všech poznatků vám architekt vytvořil návrh, který vás nadchl. Uspořádání kuchyňské linky je úplně jiné, než tomu bylo doposud, rozmístění šuplíků a skříněk je dobře řešené, takže se při vaření a chystání v kuchyni příliš nenaběháte a v návrhu se pamatuje také na myčku nádobí, která vám až doposud chyběla.

S návrhem jste spokojení, s vytvořenou cenovou kalkulací také, proto se mohou pracovníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha pustit do práce. Zcela nově budou muset udělat všechny elektrické rozvody, vodovodní přípojku, odpad pro myčku, položit novou podlahu, ukotvit na míru vyhotovenou kuchyňskou linku a nakonec už zbude jen vybrat vhodné osvětlení a stolek se židlemi. Výčet prací se zdá být krátký, ale to se jen zdá, ve skutečnosti je rekonstrukce kuchyně mnohem náročnější. Důležité je vše důkladně časově rozplánovat, aby pracovníci společnosti nemuseli některé pracovní postupy uspěchat a aby všechny práce mohli provádět správným postupem. Reklamace jsou pro společnost Rekonstrukce bytů Praha nepřípustné, všechno musí být precizně provedeno hned napoprvé. Na všechny prováděné práce poskytuje záruku 48 měsíců.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!